Holandia wśród Polaków udających się za granicę w poszukiwaniu zatrudnienia cieszy się dużym zainteresowaniem. Za wybraniem jej jako kraju, z którym pragnie się związać swoją przyszłość zawodową, przemawia szereg argumentów. Przede wszystkim państwo to jest otwarte na obcokrajowców, do rzadkości należą tu jakiekolwiek przejawy nietolerancji. Ponadto oferuje ono ciekawe propozycje zatrudnienia także dla osób nieposiadających kwalifikacji zawodowych czy bez znajomości języka.

Praca w Holandii, skorzystaj z ofert legalnego zatrudnienia

Istotną zaletą pracy w Holandii są zarobki, które można tu osiągnąć, jeśli oczywiście pracuje się uczciwie i legalnie. Dla wielu osób uzyskanie tak wysokiego wynagrodzenia w Polsce jest niemożliwe.

Chcąc znaleźć uczciwą i przede wszystkim legalną pracę, należy mieć świadomość, iż bez znajomości rynku pracy, a także języka, wcale nie będzie to proste.

Agencje zatrudnienia – pomoc i wsparcie dla poszukujących pracy

Pewność, iż praca spełni nasze oczekiwania, a także pozwoli uzyskać godziwe wynagrodzenie, to najważniejsze, o co należy się zatroszczyć. Nie zapominajmy, że jedynie legalna praca, a więc zawarta na podstawie odpowiedniej umowy, jest gwarancją bezpieczeństwa. Także w Holandii można natknąć się na nieuczciwych pracodawców, którzy wykorzystają naszą niewiedzę, a stąd już prosta droga do wielu problemów – trudności z wypłatą wynagrodzenia, złe warunki pracy, nieuczciwe stawki godzinowe to tylko niektóre z nich.

Skorzystanie z pomocy agencji pracy w Holandii to dla osoby poszukującej zatrudnienia nieocenione wsparcie. Profesjonalni pośrednicy wyszukują najbardziej atrakcyjne oferty, a dodatkowo służą pomocą w załatwieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem oraz podjęciem pracy za granicą. Można liczyć także na pomoc w zorganizowaniu podróży do miejsca docelowego oraz odpowiedniego zakwaterowania za cenę, którą bez problemu będziemy w stanie zapłacić. Najważniejsze jest to, iż wszelkie propozycje, którymi dysponuje agencja zatrudnienia, dotyczą wyłącznie legalnej pracy, która jest nawiązywana na podstawie cywilnoprawnej umowy o pracę, co jest też związane z ubezpieczeniem.

Pomoc profesjonalnej agencji pośrednictwa to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych osób, które nie znają języka. Rekruterzy sprawnie przeprowadzają kandydatów przez cały proces rekrutacji, służą radą i wsparciem w załatwieniu koniecznych formalności. Są to osoby doskonale znające realia holenderskiego rynku pracy, które chętnie odpowiadają na wszystkie pytania, a do każdego kandydata podchodzą indywidualnie.

Zatrudnienie w Holandii dla każdego, kto chce pracować

Pracę w Holandii może podjąć każdy Polak. Jedyny wymóg to ukończenie przez kandydata 18 lat i posiadanie dowodu osobistego albo paszportu, a także rachunku bankowego. Wystarczy znaleźć odpowiednią agencję pośrednictwa pracy, a potem zarejestrować się jako kandydat. Można to zrobić osobiście, a także zdalnie – za pośrednictwem strony www.

Pamiętajmy: legalnie działające agencje pośrednictwa pracy nie pobierają opłaty za świadczone usługi. Jedynymi kosztami, którymi mogą nas obarczyć, są te, które zostały przez nie realnie poniesione, na przykład koszty tłumaczenia dokumentów czy związane z transportem do miejsca docelowego.

W związku z tym, że agencjom zależy na zadowoleniu nie tylko polskich pracowników, ale również holenderskich pracodawców, bardzo starannie dopasowują oferty do możliwości i preferencji zatrudnianych. Ich zadowolenie, a także satysfakcja holenderskich firm są dla agencji priorytetowe.

Źródło: https://www.faspacking.pl/