Twoja firma mieści się w Warszawie lub okolicach i zastanawiasz się nad zorganizowaniem nietuzinkowej imprezy integracyjnej dla swoich pracowników? Wypróbowałeś już paintball i gokarty? Marzy Ci się coś nowego? Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję.

Czy słyszałeś kiedykolwiek o imprezie na strzelnicy? Jeżeli nie, mamy dla Ciebie kilka przydatnych informacji.

Strzelanie gwarantuje emocje

Broń palną posiada zaledwie 2 procent Polaków. Większość mieszkańców naszego kraju nigdy nie miała z nią kontaktu. I właśnie ten mocno ograniczony dostęp do broni palnej powoduje, że już samo trzymanie pistoletu lub karabinu jest dużym przeżyciem. Natomiast możliwość oddania kilku strzałów jest niesamowitym doświadczeniem. Huk wystrzału i odrzut to uczucia, z którymi mamy do czynienia niezwykle rzadko. I trudno je porównać z jakimikolwiek innym doznaniami.

Fakt, że na strzelnicy można korzystać zarówno z pistoletów jak i broni maszynowej sprawia, że nawet najbardziej wymagający poszukiwacze przygód znajdą tu coś dla siebie. Tutaj można poczuć „kopa” jakiego daje wystrzał z rewolweru 44 Magnum. Można również sprawdzić co czują żołnierze strzelający z karabinu AK47, czyli słynnego „Kałacha”. Choć od razu warto zauważyć, że strzelanie seriami nie jest możliwe.

Kolejną dużą zaletą strzelectwa jest możliwość rywalizacji. Chęć osiągnięcia lepszych wyników od kolegów powoduje, że emocje związane z pobytem na strzelnicy są jeszcze większe.

Strzelnica jest atrakcyjna dla każdego

To stwierdzenie jest jak najbardziej prawdziwe. Po pierwsze strzelać może każdy, niezależnie od wieku, płci czy kondycji fizycznej i dla każdego będzie to doskonała zabawa. Strzelać mogą dzieci i emeryci. Strzelać mogą mężczyźni i kobiety. Ciekawostką jest fakt, że panie najczęściej osiągają znacznie lepsze wyniki niż panowie.

Bardzo dużo zależy jednak od profesjonalnego przygotowania imprezy. Przygotowanie odpowiedniej ilości sprzętu, dostosowanie broni do oczekiwań uczestników, przygotowanie atrakcyjnego programu imprezy to warunki niezbędne do zapewnienia pracownikom dobrej zabawy.

Gdzie postrzelać w Warszawie?

W stolicy zlokalizowanych jest kilka strzelnic i klubów strzeleckich, w których można zorganizować imprezę dla pracowników. Dodatkowo kilka strzelnic ma swoje siedziby w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy. Wybór być może nie jest zbyt duży, ale bez problemu można znaleźć wolne terminy.

Przy wyborze strzelnicy warto zwrócić uwagę na następujące, ważne szczegóły:

  • Jaką bronią dysponuje strzelnica?
  • Jakie jest doświadczenie instruktorów?
  • Czy istnieje możliwość rezerwacji całego obiektu?

Warto również zapytać o doświadczenia w organizacji imprez firmowych. Dzięki temu zyskamy pewność, że wybierzemy miejsce gwarantujące dobrą i przede wszystkim bezpieczną zabawę.

Impreza integracyjna na strzelnicy na pewno długo zapadnie w pamięć i będzie tematem wielu rozmów. Więc jeżeli zależy Ci na zorganizowaniu imprezy nietuzinkowej i niebanalnej – sprawdź ofertę strzelnicy. Gwarantujemy, że na jednej wizycie się nie skończy.

Źródło: StrzelnicaFSO – Strzelnica Warszawa