Nie da się ukryć, że sezon wiosenny i sezon letni to czas, w którym na ulicach miast pojawiają się ludzie w casualowych, przewiewnych strojach. Podstawą takiej stylizacji będzie oczywiście koszulka. Koszulki skate to typ odzieży z krótkim rękawem, która idealnie sprawdza się w gorących miesiącach lata, zapewniając zarówno komfort, przewiewność, jak i stylowość i wyjątkową estetykę. Jakie więc koszulki będą modne w tym sezonie? Odpowiedź znajduje się w poniższym artykule. Miłej lektury!

Koszulki marki PROSTO

Koszulka PROSTO to koszulka, której nie trzeba przedstawiać. W tym sezonie fani PROSTO będą mogli wybierać spośród koszulek wielu rozmiarów. Każda z nich utrzymana jest w charakterystycznej estetyce marki. Różne kolory, różne wzory, różne typy koszulek (zwykłe z krótkimi rękawami oraz koszulki typu tank top bez rękawów): wszystko po to, aby każdy mężczyzna lubiący luźny styl znalazł coś dla siebie.

Na każdej koszulce znajduje się logo firmowe umieszczone na wiele sposobów, w zależności od modelu koszulki.

Marka JWP

Tworzone przez polską markę odzieżową JWP koszulki wyróżniają się spośród innych dostępnych na rynku. Ich styl można opisać kilkoma słowami: są to koszulki inspirowane życiem ulicy, sztuką uliczną (graffiti), rapem i tym wszystkim, co stanowi o charakterze subkultury hip-hopowej. Słowem: każdy skater znajdzie coś dla siebie.

Estetyka wzorów na koszulkach czerpie garściami z ulicznego graffiti czy życia miasta. Koszulki JWP idealnie nadają się na gorący sezon letni!

Koszulki STOPROCENT

Produkowane przez STOPROCENT koszulki znane są z prostoty wykonania. Styl koszulek STOPROCENT pozbawiony jest zbędnych ozdobników. Jego siła tkwi w prostych rozwiązaniach, wysokiej jakości materiałach, z których tworzone są koszulki, a także z komfortu, który zapewniają swoim użytkownikom i użytkowniczkom.

Wiele, wiele innych…

Koszulki typu skate to koszulki, które przede wszystkim mają zapewniać komfort i nie krępować ruchów, ale również pozostawać w określonej estetyce, która zgodna jest z dress codem prawdziwych skate’ów. Koszulki z krótkimi rękawami świetnie nadają się do wszelkich casualowych stylizacji, ale przy użyciu odrobiny wyobraźni można je łączyć z naprawdę ogromnym wyborem spodni, butów, kapeluszy czy czapek, nerek i, rzecz jasna, deskorolek.

W tym sezonie to właśnie koszulki będą królować. Ten, kto nosi t-shirt, nie musi obawiać się żaru lejącego się z nieba w miesiącach letnich. Koszulka z krótkimi rękawami lub bez rękawów zapewnia idealny przewiew, dzięki czemu nie trzeba się martwić nadmiernym poceniem się ciała.

Odkryj swój styl

Ilość rozmiarów i kolorów, zdobień, wzorów nadrukowanych na koszulkach jest tak duża, że nawet najbardziej wymagający skater znajdzie coś dla siebie. Zwykła koszulka w jednym kolorze? Proszę bardzo! Fantazyjne wzory i niesamowita kolorystyka? Czemu nie!? Koszulki od znanych producentów? Wybór jest naprawdę ogromny, dlatego każdy w naszym sklepie idealnie przygotuje się na zbliżające się lato! Koszulki nigdy nie wychodzą z mody!